Univerzálny sterilizátor

Vysokokvalitný sterilizačný box BODY.LABS vyčistí vďaka kompaktným rozmerom všetky najčastejšie používané drobné predmety ako telefóny, počítačové myši, detské cumlíky, malé hračky, kľúče, okuliare, zubné kefky, manikúru, náhrdelníky, prstene, slúchadlá a iné osobné potreby. Dezinfekcia týchto predmetov zabráni šíreniu baktérií, vírusov a rôznych nečistôt.

Maximálny efekt

UVC je najúčinnejším sterilizačným rozsahom ultrafialového žiarenia. Toto UV svetlo preniká do mikroorganizmov a ničí ich DNA. Baktérie, vírusy či kvasinky na povrchoch sú UV-C žiarením zničené v priebehu niekoľkých minút. Táto dezinfekčná technológia má široké uplatnenie v zdravotníckom priemysle – pri sterilizácii chirurgických nástrojov na operačných sálach. Vlnová dĺžka sterilizátora BODY.LABS 260 - 280 nanometrov je extrémne účinná pri zabíjaní mikroorganizmov.

Moderný dizajn

Prvotriedny sterilizátor BODY.LABS je navrhnutý pre čo najväčší komfort – jednoduché ovládanie, prenos a univerzálnosť. Bezpečne vydezinfikuje všetky menšie predmety a udrží tak okolo Vás čistejšie a sterilnejšie prostredie. Vďaka vnútornému reflexnému sklu poskytuje UVC sterilizátor univerzálnu 360-stupňovú ochranu pred šírením baktérií. Dizajnový sterilizačný box je navrhnutý v elegantnej bielej farbe.