O spoločnosti VOLTA Slovakia s.r.o.

Názov spoločnosti VOLTA je odvodený od mena významného talianského fyzika Alessandra Voltu, známeho revolučnými objavmi v odbore elektriny. Vynašiel elektrickú batériu, zdokonalil zariadenie na vytvorenie statickej elektriny a jeho meno nesie aj základná jednotka napätia.


Už samotné motto spoločnosti “Pretože byť smart je budúcnosť” napovedá, že naše podnikanie chceme uberať práve smerom elektronických výdobytkov modernej doby.


Chceme prinášať inovatívne riešenia pre úsporu miesta a prekonanie dnešnej čoraz rozšírenejšej “fóbie” z vybitej batérie v smartfóne. Spoločnosť VOLTA našla obchodného partnera v jednom z najmodernejších a najdrahších miest sveta — v juhokórejskom futuristickom Soule, v centre mnohých špičkových spoločností. Vďaka tomuto partnerstvu prináša VOLTA Slovakia medzi prvými na slovenský trh vysokokvalitné dizajnové smart produkty do domácností a kancelárií.


Čas patrí medzi to najcennejšie, čo máme. Nemôžeme si ho kúpiť, ani predať. Môžeme ním iba mrhať alebo ho šetriť. Vo VOLTA Slovakia hľadáme pre svojich zákazníkov riešenia, ako v dnešnej uponáhľanej dobe efektívne ušetriť čo najviac času, bez zbytočných nákladov a zároveň eliminovať stres či komplikácie spôsobené slabou batériou v smartfóne.


Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom pokrokové riešenia, ktoré im dokážu ušetriť množstvo energie, času a miesta.


Tak si uľahčite život s našimi smart produktmi.