Smart doplnky do detskej izby

Smart doplnky do detskej izby

Smart doplnky do detskej izby

Na izby našich ratolestí si často kladieme tie najväčšie nároky. Je to ich kráľovstvo, ktoré vytvára deťom miesto na spánok, zábavu, učenie aj oddych. Trávia v ňom maximum času, a preto sa im snažíme vyčariť príjemný, útulný a bezpečný priestor. Lebo priestor, v ktorom vyrastajú, ich vraj ovplyvňuje na celý život.

Aby sa juniori cítili vo svojich izbách dobre a komfortne, bude pri zariaďovaní potrebné použiť fantáziu a prispôsobiť vybavenie ich veku. Batoľa, škôlkar, školák či tínedžer — každý bude potrebovať niečo iné. No my sme z našej ponuky vybrali smart doplnky, ktoré sa hodia do izby ako novorodenca, tak i pubertiaka.

Rozvíjanie kreativity

Nie je novinkou, že už v ranom detstve dieťa potrebuje dostatok možností na sebarealizáciu a rozvoj. Deti, ktoré aktívne zapájajú svoju fantáziu, bývajú neskôr komunikatívnejšie a úspešnejšie. Dostatkom kvalitných podnetov, ako sú hry, farby, zvuky či predmety, si v predstavách vytvárajú vlastný svet, ktorý im pomáha pochopiť ten skutočný.

Dotyková LED lampa v tvare žirafy EYES 2
Z lampičky EYES 2 sa tešia aj deti @mama_na_tretiu.

LED lampičku v tvare žirafy deti zbožňujú. Zvieracie tvary sú práve jedným zo spôsobov, ako budovať tvorivosť. “Žirafka”, ako ju deti prezývajú, je bezdrôtová a superľahká, takže hravo si ju sami prenesú, kam potrebujú.

Doplnky do detskej izby
EYES 2 je doplnkom aj v krásnom interiéri @susibyfleur.

Zábava

Spôsobov, ako sa deti dokážu v izbe zabaviť je neúrekom. Od najjednoduchších hier až po “inteligentné” hračky ako tablety či notebooky. Možno sa to nezdá, no v správnej miere hrajú aj tie na psychickom vývoji detí rolu. Populárnymi u detí sú dnes hudobné videoklipy a videá od youtuberov. Vedci tvrdia, že hudba na deti vplýva pozitívne a ovplyvňuje ich v dobrom vo viacerých smeroch. Preto sme zaradili do zoznamu aj malý bezdrôtový reproduktor EARS 2, s ktorým si deti užijú zábavu naplno. Je kombinovaný s LED svetlom a akékoľvek zvuky s ním spárujete technológiou Bluetooth.

Bezdrôtový reproduktor s LED svetlom EARS 2
S reproduktorom so svetlom EARS 2 sa baví aj @simi.duharova.

Čistý vzduch

Klíma v priestoroch, kde deti trávia najviac času by mala byť jednou z rodičovských priorít. O tom, že práve deti patria do rizikovej skupiny, sme preberali v blogu “Čistička vzduchu pre kvalitný vzduch v interiéri”. Nárast alergií a rôznych respiračných ochorení je len dôkazom, že o vzduch v domácnosti treba dbať a pri tých najmenších to platí dvojnásobne. Okrem pravidelného vetrania a pestovania rastlín je výbornou voľbou čistička vzduchu. Výhodou NOSE 1 je tichá prevádzka a kombinácia troch kvalitných filtrov — Pre-filter, HEPA a uhlíkový filter.

Čistička vzduchu do detskej izby NOSE 1
O vzduch v detskej izbičke sa stará aj @s.dubravova.

Sladký spánok

Snáď najdôležitejšou činnosťou detí v ich izbách je spánok. Musia sa vyspať “do ružova”, aby mali na druhý deň v školách a v škôlkach veľa energie. Pre kvalitný spánok treba zaviesť niekoľko opatrení. Pravidelný odchod do postele, vhodný matrac, poriadok v izbe.. Nevyhnutnosťou pre kvalitný spánok, kedy dieťa nielen odpočíva, ale aj rastie a vyvíja sa, je správna klíma. Tú vedia navodiť zvlhčovače vzduchu alebo takzvané aróma difuzéry. Pozitívne ohlasy z detského publika hlási náš mini zvlhčovač NOSE 3 s prezývkou “domček”. Ten zo svojho komína chŕli paru, tvoriacu sa v 350-mililitrovej vodnej nádržke. 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu NOSE 3 smart doplnok do detksje izby
Mini zvlhčovač NOSE 3 v spoločnosti detí @mama_na_tretiu.

Obľube sa teší aj o niečo väčší ultrazvukový zvlhčovač NOSE 2 s nádržou 500 mililitrov. Je kombinovaný so žltým LED svetlom, takže spĺňa i funkciu lampy. Po nakvapkaní esenciálnych olejov produkuje voňavú a vlhkú paru s dosahom 2 až 4 metre. Po spotrebovaní nádrže sa zvlhčovač automaticky vypne, čo môže byť v detských izbách veľkou výhodou.

Zvlhčovač vzduchu do detskej izby
Zvlhčovač NOSE 2 v domácnosti @mama_na_tretiu.
Zvlhčovač vzduchu vhodný do detskej izby
Zvlhčovač NOSE 2 v detskej izbe u @santalucias.

Medzi našimi produktmi nájdete aj iné smart doplnky vhodné do detských izieb. Starší školáci ocenia podstavec pod monitor, ktorý zaistí správne držanie tela či stojan na notebook, ktorý zabráni hrbeniu.

Ktoré smart produkty by ste zadovážili Vašim deťom Vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *