Tipy na Valentína

Valentínske akcie smart doplnky do domácností a kancelárií

Tipy na Valentína

Svätý Valentín je za dverami a my sme pre Vás kvôli tomuto sviatku pripravili stručný zoznam smart produktov, vhodných pre ženské aj mužské polovičky.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pre ňu

Nežné ženské pohlavie má pre zariaďovanie interiéru a starostlivosť o domácnosť proste cit. Aspoň väčšina z nás si rada svoju domácnosť aranžuje modernými doplnkami. Zvlhčovač NOSE 3 je dokonalým darčekom. Je navrhnutý v minimalistickom dizajne v tvare domčeka, ktorý hydratuje vzduch rozprašovaním vodnej pary z komína. Jeho 350-mililitrová nádržka zaručuje až 13-hodinovú prevádzku. V predných dvierkach zvlhčovača je vstavané LED svetielko, ktoré navodí tú pravú útulnú domácku atmosféru. Nostalgický zvlhčovač NOSE 3 sa hodí do malých miestností, ako sú spálne, detské izby, či menšie kancelárie.

ultrazvukovy-zvlhcovac-vzduchu-NOSE3-darceky-valentin-pre-zenu-LED-svetlo
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu NOSE 3

Podstavec s USB portmi pre neho

(Pracovitým) mužom sa rozhodne hodí praktický podstavec pod monitor EYES 7. Ten vďaka zabudovaným USB portom a čítačkám pamäťových kariet maximálne uľahčí a zefektívni prácu s počítačom. Z týchto USB vstupov je možné nabíjať si telefón, fotoaparát alebo akékoľvek zariadenie a naozaj pohodlným prístupom skomfortniť spoluprácu s PC. Mimochodom, podstavec EYES 7 pomáha predchádzať hrbeniu a bolestiam chrbta. V ponuke nájdete i produkty EYES 5 a EYES 6.

podstavec-pod-monitor-EYES7-USB-porty-stojan-na-PC-interier-domacnost-kancelaria-homeoffice
Podstavec pod monitor s USB portmi EYES 7

Čistička vzduchu s ionizátorom pre ňu

Nielen moderným, ale nanajvýš praktickým doplnkom do domácnosti je čistička vzduchu. Dá nám za pravdu každá pani domáca, ktorá si potrpí na čistote a poriadku. Je známym faktom, že v priestoroch, kde pravidelne trávime najviac času — doma či v práci, dýchame častokrát vzduch s vysokým obsahom neviditeľného prachu. Vdychovanie takýchto škodlivín je zdraviu nebezpečné. NOSE 1 má vstavané 3 najkvalitnejšie filtre (Pre-Filter, TRUE HEPA a uhlíkový filter), ktoré dokážu zo vzduchu odstrániť až 99,75 % jemného prachu. Napája sa cez USB a svojim výkonom je vhodná do miesností do 40 m³.

cisticka-vzduchu-ionizator-cisty-vzduch-interier-domacnost-kancelaria-cistic-vzduchu
Čistička vzduchu s ionizátorom NOSE 1

Bluetooth reproduktor s LED lampou pre neho

Bluetooth reproduktor kombinovaný s LED osvetlením EYES 1 je univerzálnym doplnkom. Hodí sa na nočné stolíky i na pracovné stoly do kancelárií. Vysokokvalitný Bluetooth reproduktor vyniká čistým zvukom, ktorý sa vďaka 360-stupňovej technológii šíri do každej strany. Minimalistický doplnok je navyše navrhnutý s funkciou “Free Angle Control”, teda ľahko ohnuteľnému krku, ktorý sa prispôsobí požadovanému uhlu.

bezdrotovy-bluetooth-reproduktor-EYES1-LED-lampa-osvetlenie-domacnost-kancelaria-interier-dizajn
Bluetooth reproduktor s LED lampou EYES 1

Využite našu valentínsku zľavu – 14 % s kódom “VALENTIN14”, ktorá platí do 14.02.2020 na všetko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *