Tipy na vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky

Príchod posledného mesiaca v roku so sebou prináša i dilemu, čím potešiť svojich blízkych na Vianoce. Ak im chcete vyčariť úprimný úsmev na tvári a darovať im naozaj pekný darček, výber toho pravého nie je úplne jednoduchá vec. S otázkou “čo kúpiť” známym či rodine Vám pomôže náš zoznam najobľúbenejších produktov. Medzi našimi smart doplnkami nájdete originálne vianočné darčeky pre mužov, ženy, deti aj starých rodičov.

1. Zvlhčovač vzduchu NOSE 2

Práve cez zimné obdobie, kedy je vykurovacia sezóna v plnom prúde, je vzduch v našich interiéroch oveľa suchší. Prekúrené miestnosti so suchým vzduchom nie sú pre zdravie človeka vôbec priaznivé a dokonca môžu predstavovať zdravotné riziko. Ideálna vlhkosť vzduchu okolo nás by sa mala pohybovať medzi 40 – 60 %. Spoľahlivým pomocníkom je NOSE 2, ktorý 8-hodinovou prevádzkou zabezpečí optimálnu vlhkosť kdekoľvek v domácnosti či v kancelárii. Perfektnú klímu je možné dosiahnuť nakvapkaním aromatických vôní do jeho 500 ml nádržky. Minimalistický zvlhčovač je navrhnutý s LED svetlom v elegantnom bielom dizajne. Ultrazvukový NOSE 2 dokáže rozvoňať, rozjasniť a zároveň zvlhčiť vzduch doma či v kancelárii a predchádzať tak dehydratovaniu tela a pokožky.

zvlhcovac-vzduchu-NOSE2-LED-lampa-svetlo-darceky-pre-zenu-pre-muza-vianocne-darceky
Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením NOSE 2

2. Nabíjacia podložka pod myš HANDS 3 PRO COMBO

Naozaj perfektným smart pomocníkom ku každému PC alebo notebooku je ultratenká nabíjacia podložka pod myš, ktorá dokáže nabiť smartfón maximálne komfortne. Stačí ho jednoducho položiť na pravú časť, kde sa začne vďaka bezdrôtovej technológii Qi automaticky nabíjať. K podložke je navyše pribalená aj bezdrôtová myš, ktorá sa dokáže nabíjať presne tak isto. Elegantná nabíjacia podložka s vysokokvalitným povrchom je obľúbená vďaka nanajvýš pohodlnému bezdrôtovému nabíjaniu, rýchlemu pohybu myši a dokonalému dizajnu. Je kompatibilná s najnovšími smartfónmi značky Apple a Samsung a všetkými zariadeniami podporujúcimi nabíjanie cez Qi. 

nabijacia-podlozka-hands-3-pro-combo-Qi-nabijanie-bezdrotove-nabijanie-prislusenstvo-k-PC-pocitac-notebook
Nabíjacia podložka s myšou HANDS 3 PRO COMBO

3. Reproduktor s LED svetlom EARS 2

Originálnym darčekom nielen pre milovníkov hudby je bezdrôtový Bluetooth reproduktor, ktorý vyniká kvalitným audio efektom s technológiou 360-stupňového šírenia zvuku. Bohatý a čistý zvuk je tak rozptyľovaný do všetkých strán. Smart reproduktor je navyše kombinovaný so šetrným LED svetlom a v kombinácii s ochranným levelom IPX5 je perfektným doplnkom nielen do interiéru, ale aj von. Je skvelým parťákom pri cvičení, kempovaní, cestovaní a spríjemní i chvíľky relaxu. EARS 2 je vďaka kvalitnému výkonu, príjemnému materiálu a šikovným rozmerom perfektným spoločníkom pri akejkoľvek činnosti.

bezdrotovy-reproduktor-bluetooth-LED-svetlo-hudba-osvetlenie
Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s LED svetlom EARS 2

4. Stojan na notebook EYES 3

Pri práci či štúdiu zaručí stabilnú polohu a komfortný pozorovací uhol skladací stojan na notebook s vysokokvalitným hliníkovým povrchom. Je perfektným pomocníkom na pracovnom stole, no vďaka pevnej konštrukcii dokáže stojan ustáť aj mäkší povrch, napríklad v obývačke či v spálni pri sledovaní filmov. Vďaka ohýbateľnej nohe vzniká na základni stojana výrez, ktorý zaručuje notebookom a tabletom prirodzenú cirkuláciu vzduchu. EYES 3 je ergonomicky navrhnutý — podporuje správne držanie tela a polohu používateľa podstatne skomfortňuje.

stojan-na-notebook-podstavec-EYES3-hlinikovy-stojan-pod-notebook
Hliníkový stojan na notebook EYES 3

Prezrite si ponuku všetkých našich smart produktov a vyberte blízkym pod stromček tie najkrajšie vianočné darčeky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *